O nás

Od roku 2015

Znamení Blíženec je víc než jen stránka. Je to prostor pro blížence, kde je cílem se zasmát, pochopit a sdílet. Sdílet naše myšlenky. Sdílet myšlenky komplexního jedince – blížence. Je to nečekaně vytvořená komunita, která podporuje nové nápady a myšlenkový pochody.

V říjnu 2015, blíženec Lukáš, vytvořil stránku na Twitteru, jako místo pro filtraci svých myšlenek. Po nějaké době, léto 2017, potkal blížence Annie, do které se bezhlavě, slepě zamiloval a předal ji zlatý trůn nového kreativního tvůrce pro #znameniblizenec. Na svět přišel účet tady na Facebooku a i na Instagramu.

Na podzim 2019 jsme přivedli na svět náš další poklad, malý obchůdek pro všechny Blížence a jejich milovníky. Chceme šířit povědomí o této unikátnosti, jedinečnosti a zároveň nám to pomůže věnovat čím dál tím více času na této platformě a vytvářet něco, co má smysl a přidá lidem hodnotu do jednoduchého životního bytí.

 

Jsme tu, aby jsme se navzájem podpořili a pobavili, protože blíženci se chtěj hlavně bavit, jsme všichni děti v těle dospělých a navíc život je krátkej na to se nebavit.

Bavme se společně, stojí to za to.

Ať tě drží tvůj obláček

Děkujeme za vaši podporu, komunitu a čas

Annie a Lukáš

Naše produkty
náramek znamení

Elegantní náramek ZNAMENÍ je ručně pletený z materiálu Paracord, symbol znamení je z hypoalergenního kovu Zamak, pozlacený 24k zlatem.

 

 

 

Ekologická trička Znamení Blíženec

Trička Znamení Blíženec, jsou ze 100% bio bavlny a mají GOTS certifikát „neboli Global Organic Textile Standard je nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikace. Zajišťuje ekologickou čistotu výroby i konečného výrobku, čímž chrání životní prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i uživatelů biotextilu. GOTS má podrobně zpracovány i požadavky na bezpečné a lidsky důstojné pracovní podmínky.“